• LAMKI CHOINKOWE!

  Najlepsza jakosc najlepsza cena. Sprawdz

 • WYPRZEDAZ! taniej nie znajdziesz!

  Najlepsze ceny na rynku. Sprawdz

 • Zapraszamy do sklepu internetowego z wentylacja

  Najlepsze ceny na rynku. Sprawdz

 • Zapraszamy do sklepu internetowego z wentylacja

  Najlepsze ceny na rynku. Sprawdz

 • Centrala wentylacyjna [rekuperator] SELEN II

  Konstruktorzy BERLUF zmodernizowali centrale SELEN 500 ,800 ktora od grudnia 2011 w ofercie Lidera Innowacji pojawiła sie jako nowa centrala wentylacyjna SELEN II 500 oraz SELEN II 800.

 • Szeroki asortyment Nasad Kominowych

  Oferujemy panstwu szeroki asortyment nasad kominowych zarowno na przewody wentylacyjne jak i spalinowe.

 • Dospel Comfort - wentylatory, kratki wentylacyjne, centrale z rekuperacja

  Oferuje szeroka game wentylatorow (domowych, kanałowych, przemysłowych, kominkowych, dachowych) central wentylacyjnych z rekuperacja oraz nagrzewnic (wodnych, kanałowych, elektrycznych). W ofercie znajdziecie Panstwo rowniez kratki wentylacyjne, przewody, systemy wentylacyjne oraz akcesoria niezbedne do stworzenia efektownej instalacji wentylacyjnej.

 • Nowoczesnosc w przestepnej cenie

  Juz dzis odkryj nowe oblicze technologii LED z marka SPECTRUM.

 • BEMKO nowa energia dobry wybor

  Janlux Sp. z o.o. autoryzowany dystrybutor marki BEMKO.

 • W swietlnym stylu - oszcednosc dla Twojego domu

  Oszczednosc dla Twojego domu z marką KANLUX

 

 

 

 

Nasi dostawcy

 

 

 

         
         
         
         
         

 

Dospel Comfort - wentylatory, kratki wentylacyjne, centrale z rekuperacją. Oferuje szeroką gamę wentylatorów (domowych, kanałowych, przemysłowych, kominkowych, dachowych) central wentylacyjnych z rekuperacją 
oraz nagrzewnic (wodnych, kanałowych, elektrycznych). W ofercie znajdziecie Państwo również kratki wentylacyjne, przewody, systemy wentylacyjne oraz akcesoria niezbędne 
do stworzenia efektownej instalacji wentylacyjnej. 

 

 

Wdrażane przez niemieckiego producenta BERLUF GmbH najnowsze SYSTEMY oraz precyzja wykonania przyczyniają się do tego, że wszystkie urządzenia BERLUF są jeszcze bardziej funkcjonalne i ergonomiczne w użytkowaniu. Połączenie tych wszystkich nowoczesnych i innowacyjnych rozwiązań z unikatowym designem budzą zachwyt wśród instalatorów i dystrybutorów w przemyśle wentylacji. 

 

 

Prodmax jest firmą produkującą wkłady kominowe, systemy dystrybucji powietrza,
systemy wentylacyjne i elementy termoizolacyjne. Na stronie producenta znajdziecie Państwo 
Katalog Systemów Kominowych i Wentylacyjnych w wersji on line jak i w formacie PDF, 
a także cennik produktów.

 

 

Firma Bemko Sp.o. z o. otrzymała prestiżowe wyróżnienie “DIAMENTY FORBESA 2015″ w kategorii firm o poziomie przychodów od 50 do 250 mln PLN w województwie mazowieckim. DIAMENTY FORBESA to ranking dla najlepiej rozwijających się firm, które osiągnęły największy przeciętny roczny wzrost wartości firmy.

 

 

 Firma Wojnarowscy jest wiodącym producentem i dostawcą szerokiej gamy źródeł światła. Dwudziestoletnia obecność na polskim rynku oświetleniowym, zebrane doświadczenia i zdobyta wiedza pozwalają nam dzisiaj na realizację najbardziej nietypowych zleceń. Dzięki rozbudowanym kontaktom handlowym z producentami z całego świata zapracowaliśmy na miano najbardziej wyspecjalizowanego dostawcy żarówek w Polsce. 

 

 

Przedsiębiorstwo produkcyjno-handlowo-usługowe ELGOTECH (rok założenia 1989) od początku swojej działalności specjalizuje się w produkcji najwyższej jakości artykułów elektrycznych. W naszej ofercie znajdują się m.in.,: przedłużacze domowe, przedłużacze w izolacji gumowej, urządzenia zabezpieczające, gniazda wtyczki i rozgałęźniki, przewody przyłączeniowe w izolacji gumowej i PCV, przedłużacze warsztatowe i art.  wersji schuko W oparciu o współpracę z klientami i znajomość rynku, z roku na rok firma sukcesywnie rozszerza ofertę zarówno produkowanego asortymentu, jak i wprowadza zupełnie nowe grupy produktów kierując się dewizą "wysoka jakość w rozsądnej cenie".

 

 

 

ZeXt, to rodzinna firma z tradycjami, istniejąca na rynku oświetleniowym od początku lat 90-tych.
Jako jedna z najstarszych firm w tym segmencie, ZeXt może poszczycić się wiodącą pozycją w branży elektryczno – oświetleniowej, między innymi dzięki konsekwentnie realizowanej strategii.
Od początku istnienia działalności najważniejsza była dobra jakość produktów oraz ich zgodność z europejskimi normami bezpieczeństwa.
Dzięki temu ZeXt stale się rozwija i jest rozpoznawalny zarówno na rynku krajowym jak i zagranicznym, gdzie posiada wielu odbiorców.
Dziś firma oferuje swoim klientom asortyment liczący ponad 1000 pozycji w ciągłej sprzedaży.
Oprócz szerokiego wachlarza produktów, klienci firmy ZeXt, mogą liczyć na fachową pomoc pracowników działu sprzedaży mieszczącego się w Sulejówku oraz na szybką dostawę towarów dzięki znakomicie zorganizowanej sieci dystrybucyjnej. Zachęcamy wszystkich, ceniących jakość w atrakcyjnych cenach, do współpracy z nami.

 

 

Firma EcoEnergy dostarcza nowoczesne technologie i gotowe rozwiązania dla Twojego domu i firmy, nie zapominamy przy tym o środowisku naturalnym. Udostępniamy innowacyjne rozwiązania i czynimy Twoje życie wygodniejszym. Pracujemy z pasją i szacunkiem dla natury i człowieka.

 

 

Kanlux SA jest jednym z wiodących przedsiębiorstw sektora oświetleniowego. Mała rodzinna firma zarejestrowana w 1989r. urosła w ciągu niespełna 25 lat do rangi międzynarodowego przedsiębiorstwa zatrudniającego w swoich spółkach kilkuset pracowników. Firma stale rozszerza swoją sieć sprzedaży zarówno na rynku krajowym jak i poza jego granicami. Swoim Klientom firma oferuje szeroki wachlarz nowoczesnych rozwiązań oświetleniowych skupionych wokół sześciu grup produktowych: opraw architektonicznych, opraw zewnętrznych, opraw domowych, źródeł światła oraz asortymentu uzupełniającego w postaci osprzętu elektroinstalacyjnego oraz aparatury modułowej. Łącznie w ofercie Kanlux jest dostępnych ponad 1500 pozycji asortymentowych.

 

 

 Firma Candellux Lighting Sp. z o.o. prowadzi od 20 lat działalność w zakresie produkcji i dystrybucji artykułów branży oświetleniowej i elektrotechnicznej. Jest jedną z dynamiczniej rozwijających się firm na rynku oświetleniowym w Polsce i Europie środkowo-wschodniej. Firmę naszą cechuje szeroki wachlarz asortymentu, jego różnorodność, atrakcyjność wzornictwa, duża dynamika we wprowadzaniu nowości na rynek. Młody dynamiczny, kreatywny i otwarty na współpracę zespół stwarza optymalne rozwiązania dla naszych klientów i dba o ich pełną satysfakcję i zadowolenie. Jesteśmy profesjonalnie przygotowani do obsługi swoich odbiorców, posiadamy duże profesjonalne zaplecze logistyczno-transportowe i magazynowe pozwalające na sprawną realizację zamówień naszych klientów. Nowoczesny dział handlowy dostosowuje się do oczekiwań i potrzeb rynku.

 

 

OSPEL S.A. to firma, która na polskim rynku istnieje już od sześćdziesięciu lat. OSPEL S.A. jako czołowy producent osprzętu elektrycznego posiada bardzo szeroki asortyment wyrobów. W naszej ofercie znajdują się produkty takie jak łączniki i gniazda podtynkowe, natynkowe, przedłużacze, przewody przyłączeniowe, dzwonki i gongi, rozgałęźniki i odgałęźniki, wtyczki, puszki oraz inne akcesoria elektroinstalacyjne.

 

Grupa Brilum S.A. jest jednym z największych, polskich producentów i dostawców wysokiej jakości, innowacyjnych produktów oświetleniowych do zastosowań profesjonalnych i powszechnego użytku.
Firmą wiodącą Grupy jest Spółka Akcyjna BRILUM założona w 1995 roku. Oprócz niej w skład Grupy wchodzi także 6 firm krajowych i 8 firm zagranicznych działających w Bułgarii, Czechach, Niemczech, Rumunii, Słowacji, Ukrainie, Węgrzech i Chinach. 
Centrum produkcyjnym Grupy Brilum jest fabryka sprzętu oświetleniowego ELGO Lighting Industries S.A. w Gostyninie. 

 

Centrum produkcyjnym Grupy Brilum jest fabryka sprzętu oświetleniowego ELGO Lighting Industries S.A. w Gostyninie. Ponad 50-cio letnia tradycja, wysoka jakość wyrobów, a ostatnio także innowacyjność produktów, zapewniają firmie silną pozycję rynkową i sprawiają, że produkowane tam wyroby są doskonale znane i cenione w kraju i na wielu rynkach zagranicznych.
Nowoczesne wyposażenie, systematyczne inwestycje w technikę i szybki rozwój możliwości produkcyjnych, dają firmie wszechstronne możliwości zaspokojenia potrzeb rynku w zakresie produkcji różnorodnych typów opraw oświetleniowych.
W ostatnich latach ELGO postawiło szczególnie na rozwój nowatorskich produktów oświetleniowych opartych na wykorzystaniu najnowocześniejszej technologii diod świecących LED, uruchamiając produkcję wielu innowacyjnych źródeł światła LED oraz opraw oświetleniowych LED przeznaczonych do zastosowań profesjonalnych.

 

 

Spółka GREENLUX zajmuje się dystrybucją opraw oświetleniowych, źródeł światła i szeroko rozumianego osprzętu elektroinstalacyjnego. W oparciu o nowoczesny system logistyczny zarządzający zapasami magazynowymi oraz realizacją zamówień, jesteśmy w stanie dostarczyć nasze towary, praktycznie do każdego miejsca w Polsce w ciągu 48 godzin. Biuro Handlowe naszej firmy znajduje się w Chorzowie przy ulicy Azotowej 21. Dzięki współpracy z siostrzanymi firmami, asortyment z logo GREENLUX znany jest także na rynku czeskim i słowackim.

 

 

Lena Lighting S.A. od lat jest wiodącym producentem profesjonalnych, inwestycyjnych opraw oświetleniowych. Wielkość rynku w Polsce szacuje się na ok. 900 mln zł, a Lena Lighting S.A. zajmuje tu drugie miejsce wśród producentów, z ponad 9% udziałem (11% wraz ze spółką zależną Luxmat) . Dzięki współpracy z największymi hurtowniami elektrotechnicznymi oraz własnej sieci przedstawicieli, oprawy inwestycyjne Lena Lighting S.A. można znaleźć wszędzie tam, gdzie wymagana jest najwyższa jakość oświetlenia (zobacz: nasze realizacje). Rozwijając eksport do 38 państw świata, Lena Lighting S.A. osiągnęła pozycję niekwestionowanego lidera wśród polskich eksporterów profesjonalnego oświetlenia inwestycyjnego z 15% udziałem w eksporcie całkowitym. Głównymi odbiorcami produkcji Spółki są kraje Europy Zachodniej oraz Środkowo - Wschodniej.

 

 

Misją Nowa France jest sprawne kupowanie i dostarczanie odbiorcom kompleksowego asortymentu produktów elektrycznych w sposób dostosowany do indywidualnych oczekiwań klientów w oparciu o przyjazną atmosferę współpracy.

Dużą wagę w naszej ofercie kładziemy na najnowocześniejsze rozwiązania łączące ciekawy design z oszczędnością energii.

 

 

TIM SA jest jednym z największych dystrybutorów artykułów elektrotechnicznych w Polsce.

Firma posiada unikalne, ponad 25-letnie doświadczenie w branży, które łączy z nowoczesnymi technologiami e-handlu, prowadząc sprzedaż poprzez internetowy Sklep TIM i jego mobilną wersję mTIM. TIM SA jako pierwszy w Polsce dystrybutor artykułów elektrotechnicznych udostępnił swoją ofertę przez internet zarówno dla klienta biznesowego, jak i indywidualnego, bez konieczności wcześniejszego rejestrowania się czy logowania. 

Wsparcie i doradztwo techniczne oferuje klientom ogólnopolska sieć biur handlowych i przedstawicieli handlowych, a także infolinia. Dostawy bezpośrednio do klienta lub pod inny wskazany przez niego adres realizuje centrum logistyczne w podwrocławskich Siechnicach.

W stałej ofercie TIM SA znajduje się pełen asortyment artykułów elektrotechnicznych. Towar dostarczają renomowani producenci z Polski i zagranicy.

 

 

Firma Wojnarowscy inspiruje zmiany na rynku oświetlenia. 
Kompetentni ludzie i nowatorskie rozwiązania tworzą nową jakość miejsc, w których żyjemy.

Naszym największym atutem jest innowacyjność i konsekwentne stawianie na rozwój energooszczędnych źródeł światła z naciskiem na technologię LED. Wykorzystaliśmy te cechy, by wprowadzić na rynek własną markę systemów oświetleniowych Spectrum, które dzięki nowoczesnej budowie i zaawansowanej technologii z powodzeniem konkurują z produktami światowych liderów.

 

 

Firma KOBI Light zajmuje się importem, produkcją oraz dystrybucją sprzętu elektrycznego i oświetleniowego. Jesteśmy spółką z wyłącznie polskim kapitałem, a początki naszej działalności siegają roku 1996.

Staramy sią aby produkty opatrzone naszym logo miały zawsze odpowiednią jakość oraz atrakcyjną cenę.